Ligowe
Dodany: Komentarzy: 13

Łódź: Zasady przyznawania walkowerów

W regulaminie jest dosyć niejasno wyjaśniona sytuacja związana z przyznawaniem walkowerów. W związku z tym chcielibyśmy wraz z ambasadorami ją trochę doprecyzować…

Otóż według aktualnie obowiązujących zasad mecz można odwołać dzień przed jego rozpoczęciem. Jednak jeśli przykładowo mecz mamy grać o godz. 11:00 w sobotę, to wiadomość o jego odwołaniu w piątek o godz. 21:00 również będzie spełniała kryterium regulaminu, a to stwarza już niemałe problemy.

Mecz można odwołać 24h przed jego rozpoczęciem
Informujemy, iż od teraz każdy kapitan, jeśli chce odwołać mecz, musi to zrobić minimum 24 h przed jego rozpoczęciem. Wtedy spotkanie zostanie anulowane, a obie ekipy będą musiały się umówić na inny, najlepiej jak najbliższy termin. W przeciwnym razie walkower zostanie przyznany drużynie, która jako jedyna stawi się na mecz.

W sezonie można odwołać tylko 2 mecze
Od dnia dzisiejszego każda ekipa może także odwołać tylko dwa spotkania w ciągu całego sezonu.

Mamy nadzieję, że powyższe poprawki w regulaminie sprawią, że wszyscy będziemy szanować swój czas i kapitanowie drużyn od razu będą informowali swojego przeciwnika o braku możliwości przyjścia na spotkanie. Takie zachowanie z pewnością sprawi, że meczów w łódzkich ligach będziemy rozgrywać jeszcze więcej.

powrót do listy

Komentarze

Mateusz Maciejewski
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

A w odpowiedzi na pytanie Łukasza Marszałka, dlaczego United nie gra w Winter League...to niestety ale moja drużyna przechodzi teraz ciężkie chwile i na razie jest mało prawdopodobne żebyśmy wystartowali w rundzie wiosennej

Mateusz Maciejewski
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

zgadzam się z Przemkiem i uważam, że przyznanie walkowerów za Barcelonę ustawi całą ligę. W przepisach związkowych takie sytuacje są jasno określone, że w przypadku kiedy drużyna która wycofuje się z rozgrywek rozegra mniej niż 51% meczów to wszystkie dotychczasowe mecze zostają anulowane. Natomiast dopiero po przekroczeniu połowy spotkań zaplanowanych w sezonie przyznaje się walkowery. Skoro chcecie przyznawać walkowery za Barcelonę do przyznajcie też za Kick Off bo oni też rozegrali 4 mecze. Ktoś tego nie potrafi ogarnąć organizacyjnie bo identyczny burdel był w tamtym roku. Róbcie co chcecie tylko nie psujcie zabawy tym, dla który sportowa rywalizacja jest najważniejsza!!!

Przemek Walczak
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

A co zrobicie z drużynami które rozegrały już mecze z BARCELONĄ my żeśmy z nimi przegrali dwa mecze po czym po kilku następnych meczach się wycofują i nie grają z innymi ekipami z którymi bez większych problemów by wygrali i urwali punkty swoim przeciwnikom a teraz chcecie dać wszystkim drużyną z którymi nie grali walkowery.

Piotr Zadumiński
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

@Łukasz - ciężko nam się zgrać organizacyjnie teraz :(

Jarosław Siewiera
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

bardzo dobzre Przemek , Wkońcu może jakiś większy porządek bedzie i wszystko bedzie jasne dla wszystkich kapitanów!

Przemysław Kaczmarek
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

Jak ktoś ma jakieś pomysły, żeby ulepszyć ligę to śmiało pisać do mnie albo do Pekosa :) Rozważymy wszystkie za i przeciw:) Zapraszamy na priv albo na forum !!

Łukasz "Pekos" Pomaski
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

sluszna decyzja,juz wczesniej byly proby wprowadzenia czegos takiego(chyba max 3 odwolania),co do walkowerow to juz to gdzies wczesniej pisalem,przemek dobrze to wylozyl nizej:)

Piotr Galanciak
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

fakt Przemek regulamin wymaga jeszcze dużego wkładu zanim to będzie prawidłowo funkcjonowało ... ja bym powiedział, że to jest 1 z 10 ws. walkowerów, które zostało zawarte w regulaminie ... uczmy się na błędach podobno najlepsza jest praktyka - z biegiem czasu bedzie lepiej ... .

Artur Sikora
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

fajnie, trzeba porządkować na zimę podwórko :)

Łukasz Marszałek
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

a United czemu nie gra w Winter League?:) mamy z wami rachunki do wyrownania:D

Piotr Zadumiński
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

Super Panowie. Jest przerwa w rozgrywkach więc dobrze, że ambasadorzy robią porządek z takimi wątpliwościami :)

Przemysław Kaczmarek
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

Najprawdobodobniej tak ! Za Red- Devils i Barcelonę powinno być po 6 pkt dla zespołów, które nie grały z Nimi. A za pozostałe drużyny po 3pkt, ponieważ one nie zagrały z żadną ekipą meczu i rewanżu. Myślę, że w tej sprawie największe pojęcie ma Łukasz Pekos i jestem pewny, że się za parę godzin wypowie na ten temat :)

Łukasz Marszałek
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

a beda przyznane walkowery za teamy ktore sie wycofaly?

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement