Ligowe
Dodany: Komentarzy: 6

Łódź: Awanse nagrodą w Winter League

Mamy dla Was fantastyczną nowinę. Dla zwiększenia poziomu i prestiżu rozgrywek Winter League Łódź postanowiliśmy dać wielką szansę zespołom z II i III ligi za wyniki uzyskane w turnieju…

Nagroda dla najlepszej drużyny z II i III ligi
Decyzja o wynagrodzeniu II- i III-ligowców została podjęta po konsultacjach z bossem Łukaszem „Pekosem” Pomaskim i szczegółowo przedstawia się następująco:

Drużyny z II i III ligi, które w „Zimowej Lidze” zaprezentują się bardzo dobrze, bez względu na to jaką zajmą pozycję na koniec sezonu w swojej lidze awansują o jedną klasę rozgrywkową do góry.

Co oznacza "bardzo dobrze"?
Jeśli przykładowo w finale będą grały dwie drużyny z „Ekstraklasy”, a trzecie miejsce zajmie 2-ligowy zespół, to dzięki swojemu osiągnięciu awansuje on do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Drugi przykład: Jeśli drużyna grająca w III lidze zaprezentuje się najlepiej ze swojej ligi w Winter League, a przy okazji wygra swoją III ligę, to automatycznie uzyska awans od razu do I ligi.

Udział w „Masters” dla I-ligowców
Mały niedosyt będą miały zespoły z „Ekstraklasy”, ale nie martwcie się… W planach wiosennych jest zorganizowanie "Turnieju Masters Łódź", do której automatyczną przepustkę otrzyma najlepsza ekipa „zimowki”.

Winter League Łódź - do kiedy gramy?
Jeśli chodzi o samą Winter League, to wstępnie będziemy rozgrywać mecze do połowy stycznia, a później najlepsze 16 zespołów przejdzie do fazy finałowej (4 grupy po 4 drużyny). Na rozegranie fazy grupowej mamy 4 tygodnie - później mecze będą się odbywać według drabinki aż do samego finału.

powrót do listy

Komentarze

Jarosław Siewiera
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

jestem za

Przemysław Kaczmarek
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

Bardzo dobry pomysł :) Jestem za !

Łukasz "Pekos" Pomaski
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

Przemek a moze nagroda dla ekipy z 1 ligi,jesli by wygrala winter,zrobic mecz barazowy z ostatnia druzyna ktora dostalaby przepustke na eliminacje ?:)

Przemysław Kaczmarek
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

Po jednym. Tak samo teraz co gramy ligę to gramy bez rewanżów..

Łukasz Jóźwiak
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

w grupie i "drabinkach" rozgrywamy po 1 spotkaniu z przeciwnikiem, czy dwa ?

Artur Sikora
+
0
/
-
0
ponad 12 lata temu

KS Dżuma dziś zaczyna zimowe zmagania, powodzenia dla innych drużyn!

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement