Piknik na zakończenie

Dodany: Wyświetleń: 606 Komentarzy: 0

W piknikowej atmosferz odbyło się ostatnie spotkanie sezonu z TopSport Wiśniowa. Rywale zmęczeni meczem z KS Kazimierz, wyraźnie postawili na "radosny futbol".

Tego nie brakowało i w szeregach Zgodzianki, jednakże ta miałą siły i szybko wyszła na prowadzenie. Kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Ostatecznie każdy zawodnik może pochwalić się zdobyczą bramkową. TopSport odpowiedział "złotą ręką Maradony", której sędzia się jednak nie dopatrzył. W zajemne "żarty" i "popisy" indywidualne zakończyły się ostatecznie wynikiem 19:1 dla OKS-u.

W Zgodziance wystąpili Siekier, Czaja, Reczo, Kraju, Damian, AS#7, Daro, Mati, Aro, Adi.

Było to więc ostatnie "spotkanie" w tym sezonie. Ostatecznie zajęliśmy drugą lokatę z 98 punktami na koncie. Wyprzedzić zdołała nas tylko Kapela Weselna, której nikt po za Zgodzianką nie potrafił pokonać. Jednakże kolejny sezon zapowiada się bardzo ciekawie, z coraz silniejszą czołówką krakowskiej Playareny. Natomiast zanim ta gorączka zacznie się na dobre, czekają nas półfninał Mistrzostw Polski Playarena, na które pojedziemy, obok takich zespołów jak: Kapela Weselna, Banda Łysego i Bijemy Miniony.

Do zobaczenia w przyszłym sezonie!

Wróć na stronę drużyny

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement