KS ELPAK KONIN wygrywają turniej!

Dodany: Wyświetleń: 78 Komentarzy: 1

Nasz zespół po ciężkim meczu finałowym okazuję się najlepszą drużyną turnieju!!!

W sobotę (22.06.2013r) ekipa KS ELPAK KONIN wystąpiła w turnieju na orliku na ulicy Fikusowej. Od początku założyliśmy sobie, że musimy zrobić wszystko aby wygrać ten turniej i odegrać się za porażkę w finale w poprzedniej edycji tego turnieju w 2012 roku..

Fazę grupową udało nam się przebrnąć bez porażki i tym samym wyjść z grupy na pierwszym miejscu (wyniki: 1:0 i 1:1)

Mecz półfinałowy toczył się pod zdecydowane dyktando naszej drużyny, mecz zakończył się wynikiem: 4:0

Finał zdecydowanie nie poszedł po naszej myśli, szybka bramka na 1:0 dla rywali a 3 minuty później przegrywaliśmy już 2:0. Potrafiliśmy się jednak podnieść i udało nam się zdobyć jedną bramkę tuż przed zejściem na przerwę. Na drugą połowę wyszliśmy bardzo zdeterminowani i szybko odrobiliśmy starty a z każdą minutą to nasza drużyna przejmowała inicjatywę i udało nam się udowonić, że walka do końca popłaca, wynik w finale: 4:2 dla KS ELPAK KONIN.