Porażka!

Dodany: Wyświetleń: 394 Komentarzy: 0

W 3 meczu ligowym "Promilki" po raz pierwszy schodzą z boiska z porażką (czytaj więcej...)

W sobote o godz. 17:00 rozegrany został mecz z obecnym wiceliderem rozgrywek - Miedziowymi.

Pewni siebie zawodnicy naszej drużyny, dostali zimny kubeł wody na głowę, pierwsza ligowa porażka i miejmy nadzieje, że ostatnia.

Wynik do przerwy to 1:8 dla rywali, warto powiedzieć że to my otwieramy wynik spotkania. Przy bramce na 1:0 z boiska schodzi Kylo, fredi i Jonatan – w ich miejsce wchodzi Steila, Bart i Szu. Po paru minutach wynik to już 1:3. Miedziowi skutecznie wykorzystywali nasze błędy i kontratakowali bramkę Prokopa. Daliśmy d**y dosłownie w tym meczu i ta porażka otwiera nam oczy, że nie można lekceważyć młodszych rywali. Końcowy wynik to 7:13. Gra w drugiej połowie była zdecydowanie lepsza co widać po strzelonych bramkach my 6 ale mimo wszystko straciliśmy jeszcze 5 więcej. W 70 minucie spotkania (2x40min), fredi pędził na bramkę Miedziowych uderzył i zaliczył K.O od piłki w ryj. Był obecny do końca meczu, lecz po meczu udał się do szpitala. Diagnoza – zapalenie tęczówki oka.

Zawodnicy obecni na meczu: Prokop – fredunio, Jony, Damian, Szu, Bart, Steila – Kylo, Karol.

Debiut zalicza ostatni nabytek naszego zespołu – Jonatan ( poprzednio Monar Team ).

Relacja od kapitana:

No niestety. W trzecim meczu 2 ligi Playarena PROmilky Way poniosły porażkę z Miedziowymi. W zespół wdarło się lekceważenie przeciwnika i nie wywiązywanie się z zadań taktycznych. Szczególnie w pierwszej połowie było widać nasza bezradność, przez co wynik do przerwy to 8-1 dla Miedziowych. W drugiej połowie nastąpiła znaczna poprawa w grze i niewiele brakowało a byśmy doprowadzili do wyrównania. I znowu pod koniec meczu drużyna przestała grać to z czego jest znana czyli szybkie rozegranie piłki, twarda obrona i przede wszystkim zdobywanie bramek. W rezultacie mecz zakończył się wynikiem 13-7 dla Miedziowych. Mamy nadzieję że w rewanżu to my okażemy się lepsi.

PS. Zawodnika meczu dostaje Radek który był nie obecny (?!) - Wg redakcji najlepszym Promilem w meczu z Miedziowymi w naszym zespole był - Krzysztof.