Playarena
Dodany: Komentarzy: 14

Znamy podział grup półfinałowych turnieju w Ostródzie!

W najbliższą sobotę (13 lipca) w Ostródzie odbędzie się pierwszy Półfinał Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena 2013. O mistrzostwo Regionu Północ i o osiem przepustek na turniej finałowy, który w dniach 10-11 sierpnia zorganizowany zostanie w Warszawie, powalczą 32 drużyny z 15 polskich miast. Uczestnicy sobotnich zawodów zostali właśnie podzieleni na 8 grup po 4 zespoły.

Od momentu, gdy oficjalnie ogłoszona została lista uczestników turnieju w Ostródzie, ich skład zmienił się minimalnie. Z gry zrezygnowały bowiem tylko dwie drużyny - Chłopaczki z Sąsiedztwa Płock i PSG Gdańsk, których miejsce zajęły piąta ekipa 1 ligi w Płocku, czyli Skarpa oraz wicemistrz Gdańska - OST.  Ostateczna lista półfinalistów, która powalczy o mistrzostwo Regionu Północ, jest następująca:

Kto awansuje do Finału MP Ligi Nike Playarena?
Na turnieju półfinałowym w Ostródzie zagrają łącznie 32 zespoły, które zostały podzielone na 8 grup po 4 drużyny. Awans do fazy pucharowej uzyskają po dwa najlepsze teamy z każdej grupy, a promocję do Finału Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena otrzymają zwycięzcy meczów 1/8 finału. Do Warszawy pojadą więc tylko ćwierćfinaliści, czyli 8 najlepszych ekip w ostródzkich zawodach.