Powerade
Dodany: Komentarzy: 3

Zwycięzca czerwcowego rankingu Powerade wyłoniony!

Czerwcowa rywalizacja o miesięczny zapas oficjalnego napoju Playarena była bardzo zacięta, a walka o pierwsze miejsce toczyła się głównie pomiędzy drużynami F.C Ustronie a Od M do H. Ostatecznie napój Powerade powędruje do tej drugiej ekipy, gdyż rozegrała ona w ostatnim miesiącu o dwa mecze ligowe więcej niż oponenci.

Od M do H najlepsi!
Najaktywniejszą drużyną czerwca okazała się ekipa z Białegostoku - Od M do H, do której w nagrodę powędruje miesięczny zapas napoju Powerade. Zaraz za białostoczanami uplasowała się drużyna F.C Ustronie z Lubina, która do lidera straciła zaledwie dwa mecze ligowe. Trzecie i czwarte miejsce w rankingu zajęły kolejno zespoły No name z Płocka oraz Kopacze FC z Nysy, które wychodząc na boiska 17 razy, zostały jednak za rywalami daleko w tyle.

Rekordowy czerwiec
Czerwcowa rywalizacja w rankingu Powerade przyniosła nam nowy rekord rozegranych meczów ligowych przez jedną drużynę w miesiącu. Zawodnikom z Białegostoku udało się bowiem rozegrać aż 29 spotkań w ostatnie 30 dni, co w porównaniu z poprzednimi miesiącami jest wynikiem o 7 meczów lepszym od zwycięzców z maja i o 3 konfrontacje od triumfatorów z kwietnia. Ciekawe, czy w tym miesiącu, mimo skupienia całej uwagi na Półfinałach Mistrzostw Polski Ligi Nike Playarena, zawodnicy zmobilizują się na tyle, aby pobić rezultat graczy z Od M do H?

Całkiem nowa czołówka rankingu
Patrząc na listę dziesięciu najaktywniejszych drużyn czerwca, nie można dostrzec na niej czołowych ekip z maja. W czołówce znalazły się natomiast tym razem Ponure Kombajny, które zagrały 16 spotkań oraz Golden Brothers i Drapieżne Pelikany, czyli ekipy, które zgromadziły na swoim koncie po 15 rozegranych meczów. Po 14 razy wyszły na boiska drużyny You Busters, FC Brazzersi oraz Pszytympszy, zamykając w ten sposób pierwszą dziesiątkę klasyfikacji.

Kto zwycięży w lipcu?
Wraz ze startem nowego sezonu rozpoczyna się kolejna rywalizacja o tytuł najaktywniejszej drużyny miesiąca. Stawką jest oczywiście miesięczny zapas napoju Powerade. Która ekipa rozegra w lipcu najwięcej meczów? Czy komuś uda się wyjść na murawę więcej niż 29 razy? O tym, czy tak się stanie, dowiemy się dopiero pod koniec obecnego miesiąca. Zapraszamy do regularnego wychodzenia na boiska!

Więcej informacji o rankingu Powerade znajdziecie tutaj.

powrót do listy

Komentarze

Łukasz Piwnicki
+
0
/
-
0
ponad 10 lata temu

Mateusz - niedługo powinien odezwać się do Was w tej sprawie Mateusz Przeniczny, który przekaże Wam wszelkie informacje.

Mateusz Romańczuk
+
0
/
-
0
ponad 10 lata temu

Kiedy można się spodziewać otrzymania poweradów ?

Krzysztof Pietruczuk
+
0
/
-
0
ponad 10 lata temu

Brawo Białystok :) !

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement