Playarena
Dodany: Komentarzy: 14

Najczęściej odwiedzane strony drużyn - Ranking

Po dosyć dużym feedbacku, jaki towarzyszył rankingowi drużyn Playarena posiadających największą ilość kibiców, postanowiliśmy wprowadzić kolejną klasyfikację, która mamy nadzieję, również wzbudzi wiele emocji. Przedstawiamy Wam 20 najczęściej odwiedzanych oficjalnych stron drużyn w historii Rozgrywek Playarena…

Które drużyny mają najpopularniejsze strony internetowe?
Na 1. miejscu w klasyfikacji, w której pod uwagę braliśmy globalną liczbę odwiedzin stron internetowych w całej historii ich istnienia, znalazła się 6. drużyna poprzedniego sezonu  najwyższej klasy rozgrywkowej Katowic – AKS Witosa. Strona tego zespołu zgromadziła ponad 40 000 odsłon i o blisko 6 000 wyprzedziła niezwykle medialną ekipę KS Dżumę Łódź, której kapitanem jest znany wielu ambasadorom Łukasz „Pekos” Pomaski. Na 3. stopniu podium sklasyfikowana została jedyna w zestawieniu drużyna z Gorzowa Wlkp. – Maniana Squad, która wzrost popularności zawdzięcza z pewnością swojej znakomitej grze na turniejach finałowych Playarena Cup 2011.

W pierwszej 20stce znalazły się także strony internetowe innych znanych naszym czytelnikom drużyn. Na uwagę zasługuje przede wszystkim 4. miejsce  PROmilky Way, której witryną zarządza lubiński Boss Bartek Sawicki. Na dalszych pozycjach obsadzone zostały natomiast strony FC Rolo ŁódźSaturna MłyniecBestii TeamBiało-Niebieskich i Nankatsu, czyli finalistów i półfinalistów tegorocznego Playarena Cup.

Które miasta mają najwięcej swoich przedstawicieli w rankingu?
Jeśli chodzi o rywalizację pomiędzy miastami, to najwięcej swoich zespołów w rankingu mają Katowice, Wrocław, Łódź i Ostrołęka. Wszystkie posiadają po 3 swoich przedstawicieli i co ciekawe nie każdą miejscowość reprezentują ekipy z najwyższej ligi. Przykładem są wrocławianie, gdzie najczęściej odwiedzane strony mają drużyny z drugoligowych lub trzecioligowych boisk.

To, co rzuca się w oczy to brak w ścisłej czołówce teamów szczecińskich, bo oprócz 13. miejsca Bestii Team, próżno szukać w klasyfikacji innych ekip z tego regionu. Mimo to, 18. lokata strony zawierającej najważniejsze informacje na temat Pucharu Szczecina, w pewnym stopniu rekompensuje tą posuchę. W obecnym sezonie chętnych do wzięcia udziału w tym turnieju jest jeszcze więcej, dlatego być może nowa edycja pucharu przyciągnie na stronę jeszcze pokaźniejszą ilość odwiedzających.

Ranking najczęściej odwiedzanych oficjalnych stron drużyn w historii Rozgrywek Playarena

  1. AKS Witosa Katowice | 40 553 |*
  2. KS Dżuma Łódź | 34 904 |
  3. Maniana Squad Gorzów Wlkp. | 30 247 |
  4. PROmilky Way Lubin | 25 202 |
  5. Black Dragons Wrocław | 18 905 |
  6. KS Ochojec Katowice| 18 333 |
  7. OKS Popowice Wrocław | 17 596 |
  8. Toronto Tupters Toruń| 17 547 |
  9. Turbina Ostrołęka| 17 370 |
  10. FC Rolo Łódź | 16 795 |
  11. Saturn Młyniec Toruń | 16 738 |
  12. Arka Cieszyn Ostrołęka | 14 519 |
  13. Bestia Team Police | 14 006 |
  14. PGŻ Ostrołęka | 13 826 |
  15. FC United Team Łódź | 13 106 |
  16. Speedway Team Wrocław| 11 984 |
  17. Puchar Szczecina | 11 978 |
  18. Wolfgang Ustronie Lubin| 11 926 |
  19. Biało-Niebiescy Suwałki| 11814 |
  20. Nankatsu Katowice | 11454 |

*globalna ilość odwiedzin danej strony internetowej

Pomysł na konkurs - co o nim myślicie?
Na zakończenie pragniemy zakomunikować, iż w planach mamy wprowadzenie rankingu na najczęściej odwiedzaną oficjalną stronę drużyny w miesiącu. Decyzję o jego wdrożeniu pozostawiamy jednak Wam, a dokładniej posiadaczom indywidualnego konta Premium, którzy swoją opinię na jego temat będą mogli wyrazić za pomocą sondy Premium. Do dyskusji w komentarzach zachęcamy jednak wszystkich zawodników, gdyż niewykluczone, że Wasze sugestie również weźmiemy pod uwagę.

Klasyfikacja, o której mowa, będzie pewnego rodzaju konkursem. Drużyna, która zgromadzi największą liczbę odwiedzin w ciągu 4 tygodni otrzyma od nas dostęp do niedawno wprowadzonego do naszego sklepu – konta Premium drużyny. Tych, którzy nie wiedzą jeszcze, z jakimi korzyściami wiąże się posiadanie owego konta kierujemy do naszego sklepu. Skrócona lista najważniejszych funkcji konta Premium wygląda następująco:

Lista najważniejszych funkcji konta Premium drużyny:

  • Funkcja zmiany tła na stronie drużyny,
  • Nowe headery na stronę drużyny,
  • Sonda na stronie drużyny,
  • Widget prezentujący strój drużyny,
  • Funkcja "Odwiedzali naszą stronę",
  • Kolekcja zdobytych proporczyków drużyny,
  • Funkcja wyłączenia reklam na stronie drużyny,
  • Widget prezentujący statystyki zawodników.

Jak widać – będzie o co walczyć, jeśli zdecydujecie, iż pomysł na ten konkurs jest interesujący. Bez względu na to, jakie rozstrzygnięcie zapadnie, zachęcamy Was do pisania newsów na swoich stronach internetowych oraz do dzielenia się z nami zdjęciami i filmikami ze swoich meczów. To z pewnością przyczyni się do częstszych odwiedzin witryny należącej do Waszego zespołu.

powrót do listy

Komentarze

Dawid Kulton
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

www.speedwayteam.playarena.pl

Marcin Maruszewski
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

http://radziwie.playarena.pl/ zapraszam na stronę :)

Łukasz "Pekos" Pomaski
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Fajna sprawa i podziekowania dla kazdego kto odwiedza stronke.Jak tylko uporamy sie z problemami sportowymi to podrasujemy i dodamy cos nowego na naszym www;) pzdr

Sebastian Frączek
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

ee to powinniśmy wygrać :P nasz strona beyzyma.bo.pl ma 108 414 odwiedzin ;)

Patryk Bielawski
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Dobry News

Tomasz Mrozek
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

O i my jeszcze jesteśmy wysoko :-)

Łukasz Zajm
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Brawo Piwek! Genialny news!

Bartosz Sawicki
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Zapraszamy do nas. Zawsze na bieżąco jest co poczytać ;)

Adam Kudzia
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Wiele drużyn ma swoje oficjalne strony na serwerze futbolowo.pl i też sięgają dziesiątek tysięcy wizyt:p

Łukasz Marszałek
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

graty dla Dzumy za 2 miejsce:D

Jarosław Siewiera
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

braklo nam 800 zeby sie znalesc na liscie :P

Jarosław Siewiera
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

dokładnie

Łukasz Kowalski
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Bezsensu!!! jeszcze niedawno temu mozna bylo samemu sobie nabic odwiedziny

Paweł Krotkiewski
+
0
/
-
0
ponad 13 lata temu

Łukasz! Genialny news, dobra robota:)

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement