Mistrzostwa Polski
Dodany: Komentarzy: 2

Pruszków (II turniej): Relacja LIVE

Trafiłeś na tekstową relację LIVE z II turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Zawody rozgrywane są na boiskach Centrum Kultury i Sportu przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie, a walka toczy się o 4 przepustki na ogólnopolski finał rozgrywek. Impreza została podzielona na dwie części. W godz. 10:00 - 15:25 odbywają się mecze fazy grupowej, a między 15:40 a 18:00 spotkania fazy pucharowej. Poniżej znajdziesz wyniki wszystkich zakończonych potyczek oraz strzelców bramek.
 

FAZA GRUPOWA


Grupa A

  • Toho Gakuen Pruszków
  • Zimny Leszek Tczew
  • Warka Team Champions Lubin
  • FC Extra Paintball Toruń
  • Klub Ekwador Nowy Dwór Maz.

Wyniki

10:00 Toho Gakuen Pruszków - Zimny Leszek Tczew 1:2 (0:2)

10:25 Warka Team Champions Lubin - FC Extra Paintball Toruń 2:6 (2:4)

11:15 Toho Gakuen Pruszków - FC Extra Paintball Toruń 3:2 (0:1)

11:40 Warka Team Champions Lubin - Klub Ekwador Nowy Dwór Maz. 0:2 (0:1)

12:30 Warka Team Champions Lubin - Zimny Leszek Tczew 1:4 (0:2)

12:30 Klub Ekwador Nowy Dwór Maz. - FC Extra Paintball Toruń 1:6 (0:1)

13:20 Toho Gakuen Pruszków - Klub Ekwador Nowy Dwór Maz. 7:0 (4:0)

13:20 FC Extra Paintball Toruń - Zimny Leszek Tczew 5:1 (2:1)

14:10 Toho Gakuen Pruszków - Warka Team Champions Lubin 6:1 (2:1)

14:10 Klub Ekwador Nowy Dwór Maz. - Zimny Leszek Tczew 2:1 (1:0)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Toho Gakuen Pruszków 4 9 17:5
2  FC Extra Paintball Toruń 4 9 19:7
3  Klub Ekwador Nowy Dwór Maz. 4 6 5:14
4  Zimny Leszek Tczew 4 6 8:9
5  Warka Team Champions Lubin 4 0 4:18

 

Grupa B

  • FC Vamos Leszno
  • Pychoteam Kraków
  • Kluge Team Płock
  • PNZ Konin
  • Chłopcy z Bielan Warszawa

Wyniki

10:25 FC Vamos Leszno - Pychoteam Kraków 2:3 (0:1)

10:50 Kluge Team Płock - PNZ Konin 3:0 (2:0)

11:40 FC Vamos Leszno - PNZ Konin 1:2 (1:0)

11:40 Kluge Team Płock - Chłopcy z Bielan Warszawa 3:2 (2:1)

12:30 Kluge Team Płock - Pychoteam Kraków 5:0 (2:0)

12:30 Chłopcy z Bielan Warszawa - PNZ Konin 4:0 (2:0)

13:20 FC Vamos Leszno - Chłopcy z Bielan Warszawa 1:8 (0:3)

13:20 PNZ Konin - Pychoteam Kraków 2:1 (1:0)

15:00 FC Vamos Leszno - Kluge Team Płock 0:7 (0:5)

15:00 Chłopcy z Bielan Warszawa - Pychoteam Kraków 7:1 (3:0)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Kluge Team Płock 4 12 18:2
2  Chłopcy z Bielan Warszawa 4 9 21:5
3  PNZ Konin 4 6 4:9
4  Pychoteam Kraków  4 3 5:16
5  FC Vamos Leszno 4 0 4:20

 

Grupa C

  • FC Dobre Plejsy Lubin
  • FC Gorlicka Warszawa
  • Browar Suchowola
  • Flying Dragons Łódź
  • Havana / Fart - Produkt Toruń

Wyniki

10:25 FC Dobre Plejsy Lubin - FC Gorlicka Warszawa 2:3 (1:2)

10:25 Browar Suchowola - Flying Dragons Łódź 0:7 (0:4)

11:15 FC Dobre Plejsy Lubin - Flying Dragons Łódź 0:5 (0:4)

11:15 Browar Suchowola - Havana / Fart - Produkt Toruń 1:1 (1:1)

12:05 Browar Suchowola - FC Gorlicka Warszawa 0:3 (0:1)

12:30 Havana / Fart - Produkt Toruń - Flying Dragons Łódź 2:1 (1:0)

13:20 FC Dobre Plejsy Lubin - Havana / Fart - Produkt Toruń 1:3 (0:2)

13:20 Flying Dragons Łódź - FC Gorlicka Warszawa 1:4 (1:2)

14:35 FC Dobre Plejsy Lubin - Browar Suchowola 6:4 (2:0)

15:00 Havana / Fart - Produkt Toruń - FC Gorlicka Warszawa 2:1 (1:1)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Havana / Fart - Produkt Toruń 4 10 8:4
2  FC Gorlicka Warszawa 4 9 11:5
3  Flying Dragons Łódź 4 6 14:6
4  FC Dobre Plejsy Lubin 4 3 9:15
5  Browar Suchowola 4 1 5:17

 

Grupa D

  • Dynamo Konin
  • Warsaw Rangers Warszawa
  • Dzbany Łódź
  • BKS Kaloryfer Białystok
  • WKS Wczorajsi Team Nowy Dwór Maz.

Wyniki

10:25 Dynamo Konin - Warsaw Rangers Warszawa 3:0 (2:0)

10:25 Dzbany Łódź - BKS Kaloryfer Białystok 3:1 (3:0)

11:15 Dynamo Konin - BKS Kaloryfer Białystok 4:1 (2:0)

11:15 Dzbany Łódź - WKS Wczorajsi Team Nowy Dwór Maz. 3:2 (1:1)

12:30 Dzbany Łódź - Warsaw Rangers Warszawa 3:1 (3:0)

12:30 WKS Wczorajsi Team NDM - BKS Kaloryfer Białystok 1:7 (1:4)

13:45 Dynamo Konin - WKS Wczorajsi Team Nowy Dwór Maz. 9:0 (4:0)

14:10 BKS Kaloryfer Białystok - Warsaw Rangers Warszawa 1:2 (0:1)

15:00 Dynamo Konin - Dzbany Łódź 3:6 (1:4)

15:00 WKS Wczorajsi Team Nowy Dwór Maz. - Warsaw Rangers Warszawa 0:5 (0:1)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Dzbany Łódź 4 12 15:7
2  Dynamo Konin 4 9 19:7
3  Warsaw Rangers Warszawa 4 6 8:7
4  BKS Kaloryfer Białystok 4 3 10:10
5  WKS Wczorajsi Team Nowy Dwór Maz. 4 0 3:24

 

Grupa E

  • BKS Betoniara Nowy Dwór Mazowiecki
  • FC Prezesi Szczecin
  • Jakubskie Energos-Schlitt Toruń
  • MTV Rozdrażew Krotoszyn
  • Gąsiory FC Konin

Wyniki

10:50 BKS Betoniara Nowy Dwór Mazowiecki - FC Prezesi Szczecin 1:1 (1:1)

10:50 Jakubskie Energos-Schlitt Toruń - MTV Rozdrażew Krotoszyn 5:1 (1:1)

11:40 BKS Betoniara Nowy Dwór Maz. - MTV Rozdrażew Krotoszyn 2:1 (0:0)

11:40 Jakubskie Energos-Schlitt Toruń - Gąsiory FC Konin 2:0 (1:0)

12:55 Jakubskie Energos-Schlitt Toruń - FC Prezesi Szczecin 4:0 (2:0)

12:55 Gąsiory FC Konin - MTV Rozdrażew Krotoszyn 2:5 (0:3)

13:45 BKS Betoniara Nowy Dwór Mazowiecki - Gąsiory FC Konin 1:3 (1:1)

13:45 MTV Rozdrażew Krotoszyn - FC Prezesi Szczecin 1:3 (0:0)

14:35 BKS Betoniara Nowy Dwór Maz. - Jakubskie Energos-Schlitt Toruń 1:4 (1:2)

14:35 Gąsiory FC Konin - FC Prezesi Szczecin 1:3 (1:2)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Jakubskie Energos-Schlitt Toruń 4 12 15:2
2  FC Prezesi Szczecin 4 7 7:7
3  BKS Betoniara Nowy Dwór Mazowiecki  4 4 5:9
4  MTV Rozdrażew Krotoszyn 4 3 8:12
5  Gąsiory FC Konin 4 0 6:11

 

Grupa F

  • Akademia El Pistolero Konstancin-Jeziorna
  • ZKS Katowice
  • OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków
  • Yogi Boys Toruń
  • Komorowskie Mewy Pruszków

Wyniki

10:50 Akademia El Pistolero Konstancin-Jeziorna - ZKS Katowice 0:1 (0:0)

10:50 OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków - Yogi Boys Toruń 6:1 (4:0)

11:40 Akademia E l Pistolero Konstancin-Jeziorna - Yogi Boys Toruń 0:1 (0:0)

11:40 OKS Zgodzianka Nowa Huta - Komorowskie Mewy Pruszków 6:1 (4:1)

12:55 OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków - ZKS Katowice 6:1 (2:0)

13:20 Komorowskie Mewy Pruszków - Yogi Boys Toruń 0:0 (0:0)

14:10 Akademia El Pistolero - Komorowskie Mewy Pruszków 2:2 (0:2)

14:10 Yogi Boys Toruń - ZKS Katowice 1:2 (0:1)

15:00 Akademia El Pistolero - OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków 1:3 (0:1)

15:00 Komorowskie Mewy Pruszków - ZKS Katowice 1:7 (0:2)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków 4 10 18:3
2  ZKS Katowice 4 9 11:8
3  Yogi Boys Toruń 4 4 3:8
4  Akademia El Pistolero Konstancin-Jeziorna 4 2 2:4
5  Komorowskie Mewy Pruszków 4 2 4:15

 

Grupa G

  • Beds.pl Bydgoszcz
  • Alkopoligamia Wrocław
  • Siekiera Felin Lublin
  • Sparta Radom
  • Banda Łysego Kraków

Wyniki

10:50 Beds.pl Bydgoszcz - Alkopoligamia Wrocław 1:1 (1:0)

10:50 Siekiera Felin Lublin - Sparta Radom 2:3 (1:3)

12:05 Beds.pl Bydgoszcz - Sparta Radom 7:0 (4:0)

12:05 Siekiera Felin Lublin - Banda Łysego Kraków 2:2 (1:0)

12:55 Siekiera Felin Lublin - Alkopoligamia Wrocław 1:6 (0:3)

12:55 Banda Łysego Kraków - Sparta Radom 3:0 (1:0)

13:45 Beds.pl Bydgoszcz - Banda Łysego Kraków 0:4 (0:1)

13:45 Sparta Radom - Alkopoligamia Wrocław 1:6 (1:3)

14:35 Beds.pl Bydgoszcz - Siekiera Felin Lublin 5:1 (2:1)

14:35 Banda Łysego Kraków - Alkopoligamia Wrocław 1:3 (0:1)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Alkopoligamia Wrocław 4 10 16:4
2  Banda Łysego Kraków 4 7 13:6
3  Beds.pl Bydgoszcz  4 7 10:5
4  Sparta Radom 4 3 4:18
5  Siekiera Felin Lublin 4 1 6:16

 

Grupa H

  • Dynamik Herring Toruń
  • Finezja Team Konin
  • KS Elpak Konin
  • Gloria Victis Warszawa
  • Albatrosy Krotoszyn

Wyniki

11:15 Dynamik Herring Toruń - Finezja Team Konin 4:1 (1:1)

11:15 KS Elpak Konin - Gloria Victis Warszawa 3:0 (1:0)

12:05 Dynamik Herring Toruń - Gloria Victis Warszawa 7:1 (3:1)

12:05 KS Elpak Konin - Albatrosy Krotoszyn 2:2 (2:0)

12:55 KS Elpak Konin - Finezja Team Konin 2:0 (0:0)

12:55 Albatrosy Krotoszyn - Gloria Victis Warszawa 2:0 (1:0)

13:45 Dynamik Herring Toruń - Albatrosy Krotoszyn 5:2 (2:0)

13:45 Gloria Victis Warszawa - Finezja Team Konin 6:4 (3:2)

14:35 Dynamik Herring Toruń - KS Elpak Konin 6:2 (3:0)

14:35 Albatrosy Krotoszyn - Finezja Team Konin 6:3 (2:1)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Dynamik Herring Toruń 4 12 22:6
2  Albatrosy Krotoszyn 4 7 12:10
3  KS Elpak Konin 4 7 9:8
4  Gloria Victis Warszawa 4 3 7:16
5  Finezja Team Konin  4 0 8:18



FAZA PUCHAROWA
 

Pierwsza runda

15:40 Mecz nr 1: Toho Gakuen Pruszków – Chłopcy z Bielan Warszawa 0:4 (0:3)

15:40 Mecz nr 2: Havana / Fart - Produkt Toruń – Dynamo Konin 1:2 (1:2)

15:40 Mecz nr 3: Jakubskie Energos-Schlitt Toruń – ZKS Katowice 3:0 (0:0, 0:0) po playarena turbo dogrywce

16:05 Mecz nr 4: Alkopoligamia Wrocław – Albatrosy Krotoszyn 3:0 (0:0)

16:05 Mecz nr 5: Kluge Team Płock – FC Extra Paintball Toruń 1:0 (1:0)

16:05 Mecz nr 6: Dzbany Łódź – FC Gorlicka Warszawa 2:1 (2:1)

16:30 Mecz nr 7: OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków – Prezesi Szczecin 9:1 (4:1)

16:30 Mecz nr 8: Dynamik Herring Toruń – Banda Łysego Kraków 3:1 (3:0)

 

Mecze o wszystko

17:10 Chłopcy z Bielan Warszawa - Dynamo Konin 8:4 (2:3)

17:10 Jakubskie Energos-Schlitt Toruń - Alkopoligamia Wrocław 6:0 (2:0)

17:35 Kluge Team Płock - Dzbany Łódź 3:1 (1:1)

17:35 OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków - Dynamik Herring Toruń 1:2 (0:1)

 

Szóstka turnieju

Najlepszy zawodnik U20: Adrian Tabaka (Alkopoligamia Wrocław)

Najlepszy bramkarz: Bartosz Goszka (Jakubskie Energos-Schlitt Toruń)

Najlepszy zawodnik defensywny: Tomasz Golatowski (Kluge Team Płock)

Najlepszy zawodnik ofensywny: Wojciech Springer (Dynamik Herring Toruń)

Król strzelców: Maciej Dudek (Jakubskie Energos-Schlitt Toruń) – 12 goli

Najlepszy zawodnik turnieju: Damian Kowalewski (Chłopcy z Bielan Warszawa)

 

powrót do listy

Komentarze

Marek Szaroń
+
0
/
-
0
5 miesiące/ęcy temu

Zgodzianka- > 4 wygrane i 10 pkt?! 12 jak coś :)

Łukasz Majewski
+
0
/
-
0
5 miesiące/ęcy temu

grupa E : gąsiory mają 3 pkt

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj

Znalazłeś błąd?