Fortuna Puchar Polski

Wilki wygrywają finał i jadą na turniej o Puchar Polski

Zanim doszło do finału Pucharu Bielska-Białej, Youngi podejmowały w meczu o 3. miejsce twardych i walecznych Piwkorzy z drugiej ligi. W tym meczu można było się spodziewać walki, ostrych fauli i że nikt nie odstawi nogi. Finał Pucharu miał być wyrównany, ale jak się okazało, Wilki  Południa szybko pokazały wyższość nad przeciwnikiem.

Young Power i Piwkorze od pierwszych minut  pokazali, że mecz nie będzie stać na wysokim poziomie, a zarazem nie będzie w nim czystych zagrań. W pierwszej połowie dominowali Piwkorze, lecz Youngi w drugiej połowie zagrali o wiele lepiej, w fekcie czego wygrali cały mecz 6:4. Spotknie było pełne żółtych i czerwonych kartek, a w końcówce Piwkorze nie wykorzystali gry w przewadze przez 10 minut. Wielki finał zaczął się perfekcyjnie dla zawodników Malbecu, którzy szybko objęli prowadzenie. 5 minut później Wilki odrobiły straty, a następnie dostały rzut karny za faul bramkarza. Zawodnik Wilków  z łatwością pokonał bramkarza Malbecu i to Wilki były o jednego gola lepsze. Po tym zdarzeniu cały mecz już do samego końca był kontrolowany przez drużynę Wilków Południa, którzy z upływem czasu zdobywali kolejne bramki. Finał zakończył się ostatecznie wynikiem 6:2 dla Wilków, którzy w nagrodę pojadą na turniej finałowy Pucharu Polski.