Ligowe

Playarena Lubin zagrała dla zwierzaków

W dniach 6-7 stycznia w Lubinie odbył się turniej na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Legnicy. Jak się okazało, żadnych szans nie dała w nim nikomu drużyna SAMYCH ASÓW, która najpierw w sobotę (6 stycznia) wyszła z grupy z 1. miejsca, a niedzielę odniosła komplet zwycięstw w fazie pucharowej.

Zwycięzcy turnieju w ćwierćfinale wygrali z zespołem FC DOBRE PLEJSY 2, następnie w półfinale pokonali drużynę Warke Team, a na koniec w finale rozgromili MY TRAVEL 7:2. Najlepszym zawodnikiej finałowej rozgrywki został zawodnik SAMYCH ASÓW Michał Matkowski, który strzelił pięknego gola w finale z przewrotki. Trzeba jednak powiedzieć, że cała jego drużyna zagrała bardzo dobrze w każdym meczu, dzięki czemu wygrała cały turniej. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym ekipom dziękujemy za to, że poświęcili swój czas na wzięcie udziału w zawodach oraz oczywiście za przyniesienie kocy, ręczników i karm dla zwierząt.