Playarena
Dodany: Komentarzy: 0

Piłkarskie zakupy na R-GOL.com jeszcze łatwiejsze i... tańsze!

Od dziś prawie 5000 piłkarskich produktów może być na wyciągnięcie ręki w Twoim telefonie. Wszystko dzięki startującej właśnie aplikacji R-GOL.com, z którą zakupy będą jeszcze łatwiejsze i szybsze. Od teraz będziesz mógł złożyć zamówienie, gdziekolwiek będziesz, korzystając jednocześnie z masy wyjątkowych rabatów i promocji. Pierwsza okazja do zgarnięcia produktów w "zajechanych" cenach już między 6 a 9 grudnia!
 

Aplikacja R-GOL.com - dlaczego warto ją mieć?

Wszyscy doskonale wiemy, że w dzisiejszych czasach niezwykle ciężko oderwać się od smartfonów i tabletów, które na dobre przeniknęły do życia codziennego. R-GOL.com postanowił wyjść temu naprzeciw. Od dziś można zrobić w tym sklepie zakupy dosłownie wszędzie - w szatni przed treningiem, w domu po meczu, w restauracji, szkole czy na studiach! Jak? Dzięki aplikacji, z którą R-GOL.com właśnie wystartował. Dlaczego warto ją ściągnąć? Bo znajdziesz w niej m.in.:
 

- olbrzymi wybór butów piłkarskich na każdą nawierzchnię;
- dostęp do nowości, limitowanych kolekcji oraz ograniczonych releasów;
- gigantyczną ofertę odzieży i akcesoriów;
- strefę kibica dla fanów reprezentacji i rozgrywek klubowych;
- ogromny wybór sprzętu dla dzieci w strefie KIDS;
- dostęp do wyprzedaży i ofert specjalnych.
 

Aplikacja R-GOL.com to jednak nie tylko dostęp do znajdujących się w ofercie niemal 5000 produktów. R-GOL.com znalazł też w niej miejsce na ciekawe dodatki. Jedną z najbardziej interesujących opcji jest wbudowany skaner produktów. Wystarczy, że go odpalisz i najedziesz na kod kreskowy umieszczony na wypatrzonym na boisku sprzęcie. Jeśli będzie on dostępny w sklepie R-GOL.com, szybko i sprawnie przeniesiony zostaniesz do strony informującej o cenie, dostępności i technologicznych specyfikacjach danego modelu.
 

20% zniżki w dniach 6-9 grudnia

W aplikacji znajdziemy również oczywiście wszystko to, co czeka na stronie internetowej, czyli strefę butów, odzieży, akcesoriów czy kibicowskich gadżetów. Całość okraszona jest bardzo przyjemną dla oka szatą graficzną. Czy można oczekiwać czegoś więcej? Co ważne, w dniu premiery, czyli 6 grudnia, R-GOL.com przygotował dla każdego specjalny kod rabatowy, dzięki któremu przy użyciu aplikacji zrobimy zakupy o 20% taniej! Jak z niego skorzystać? To niezwykle proste. Podczas finalizacji zakupów w koszyku wystarczy wpisać kod: ZAWSZEPODGRA. Kod ten będzie ważny od 6 do 9 grudnia, więc nie ma na co czekać! Pobierz aplikację R-GOL.com i bądź zawsze pod grą! Więcej informacji o aplikacji znajdziesz na stronie: https://www.r-gol.com/aplikacja/?ref=138549


Jak ściągnąć aplikację R-GOL.com?

Aby ją pobrać, wystarczy wejść w jeden z poniższych linków:

- Sklep Google Play: https://play.google.com/apps/publish
- App Store: https://itunesconnect.apple.com


#ZnamySięZPiłki

 

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj

Znalazłeś błąd?