Ligowe
Dodany: Komentarzy: 0

Bongosy lepsze w hicie! – podsumowanie kolejki #18

Trzecia wiosenna kolejka stanęła głównie pod znakiem... pogromów. Wysokie zwycięstwa były na porządku dziennym. Zaledwie o dwóch meczach można powiedzieć, że trzymały widownię w napięciu od dechy do dechy.

TOP3 urządziło sobie w weekend niezłe Eldorado! Wysokie zwycięstwa utrzymały status quo, ale być może jest to tylko cisza przed zbliżającą się burzą? W każdym razie: o spotkaniach GADP-Boars, Mewy-Zieloni i Toho-Gumisie (kolejno 21:4, 18:1 i 32:1) należy powiedzieć tyle, że się odbyły. Nie można z kolei tak stwierdzić w przypadku meczu CTSK z WPR Division, bo temat zakończył się walkowerem na korzyść zdobywców Pucharu.

W hicie kolejki nudą już nie wiało! F.C Bongosy po zaciętym spotkaniu pokonały Hangover 96 w rozmiarach 6:4! Spotkanie miało wiele smaczków i wielu bohaterów. W pojedynku wystąpiło dwóch snajperów, czyli Konrad Górski po stronie Bongosów i Kuba Jaremczuk z Hangoveru. Bramki obu mogliśmy tego dnia podziwiać. Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie, do ostatnich minut wynik brzmiał 5:4, ale w ostatnich sekundach spotkania Daniel Lach wyszedł z kontrą, wykorzystując wysokie ustawienie rywali i zapewnił Ekipie spod znaku lufy 3 punkty!

W spotkaniu FC PoNalewce z ekipą Falcons też było ciekawie. Faworyt? Brak. Wcześniejsze rywalizacje? Brak. Można było zatem zakładać, że będzie się działo. Pierwszą połowę z prowadzeniem zakończył zespół "Nalewki", notujący dobry start rundy rewanżowej. W drugiej odsłonie mieliśmy z kolei pierwszą w historii "Sokołów" remontadę i spotkanie zakończone wynikiem 6:4. Pierwsze historyczne punkty lądują na koncie drużyny Piotra Ochockiego!

W pozostałych starciach Drink Team pokonał Tequilę 12:3, a Lambada wygrała z ZARĄ 19:5. Czekamy na następną serię gier, gdzie kilka spotkań zapowiada się wyśmienicie!