Nankatsu 11:6 KS Kreple

Dodany: Wyświetleń: 128 Komentarzy: 0

Do rewanżowego spotkania z drużyną z Ochojca( na wyjeździe wygraliśmy 8:1 ) przystąpiliśmy w mocno rezerwowym składzie, dlatego mieliśmy lekkie obawy co do końcowego wyniku.

Skład Nankatsu : Wakabayashi Genzo - Ryo Ishizaki Roberto Hongo, - Gorol - Taro Misaki, Rogal

• 11-6 Roberto Hongo

Do rewanżowego spotkania z drużyną z Ochojca( na wyjeździe wygraliśmy 8:1 ) przystąpiliśmy w mocno rezerwowym składzie, dlatego mieliśmy lekkie obawy co do końcowego wyniku. Początek meczu tylko potwierdził nasze przypuszczenia. Rywale tanio skóry nie sprzedali. Długo nie padała żadna bramka, a gdy już udało nam się ją strzelić to zostaliśmy szybko skarceni dwoma kontrami. Gdy wydawało się, że do przerwy będziemy sensacyjnie przegrywać gola do szatni strzelił  Gorol.

Początek drugiej połowy to popis kapitana Nankatsu, Misakiego. Gdyby nie jeden gol Krepli to Taro byłby autorem klasycznego hattricka. Od tego momentu zaczęło się nam grać łatwiej. Szybko strzeliliśmy kolejne dwa gole i uzyskaliśmy wydawało się bezpieczną czterobramkową przewagę. Nic bardziej mylnego. Obrońcy zaczęli coraz częściej podłączać do akcji ofensywnych i brakowało powrotów po straconych piłkach. Przyjezdni  w ciągu 2 minut wyprowadzili dwie skuteczne kontry i znów zrobiło się niebezpiecznie.

Jednak to wszystko na co było stać piłkarzy z Ochojca. Zostali skarceni przez Rogala oraz Roberto Hongo. Bramka na 11-6 tego drugiego była prawdziwą ozdobą meczu – strzałem z woleja z prawie połowy boiska zdjął pajęczynę w bramce.

Jedynym minusem tego spotkania jest kontuzja Gorola, która eliminuje go z meczu z Team Wulc.