Po raz drugi przegrywamy z Grunwaldem

Dodany: Wyświetleń: 865 Komentarzy: 0

W sobotni poranek w meczu trzeciej kolejki 1 ligi wrocławskiej Playareny, TRO MEDIA Sparta Wrocław przegrała 5:9 z zespołem Grunwaldu Wrocław.

Spotkanie rozegrane zostało o godzinie 10:30 na boisku przy ulicy Skwierzyńskiej. Ostatecznie na mecz przybyło dziewięciu zawodników Sparty, tak więc graliśmy z dwoma rezerwowymi. W tym gronie zdecydowanie przeważali gracze ofensywni, dlatego dzisiaj z konieczności na obronie występowali Kamil i Marek.

Pierwsza połowa tego spotkania zdecydowanie należała do zawodników Grunwaldu. Wygrali ją oni 4:1. Bramki dla gości padały po prostych błędach graczy Sparty albo po ładnych, kombinacyjnych akcjach rywali, okraszonych dużą ilością podań. Ofensywna gra Sparty w pierwszej odsłonie meczu uzależniona była od poczynań Browara. Honorową bramkę zdobyliśmy tuż przed przerwą.

Druga połowa była już zdecydowanie lepsza. Spartanie często konstruowali akcje ofensywne, a także wyprowadzili sporą ilość kontrataków. Udało nam się przez drugie 40 minut meczu zdobyć aż cztery bramki. Grunwald, który jest jednym z najlepszych zespołów na mniejsze boiska we Wrocławiu, mimo wszystko jednak kontrolował przebieg meczu. Cały czas utrzymywali oni minimum dwubramkowe prowadzenie. Najładnieszją bramkę dla Sparty strzelił Tomek, który z 3/4 połowy boiska przelobował golkipera rywali.

Najlepszym zawodnikiem w szeregach Sparty był bez wątpienia bramkarz Jurgen, który zanotował wiele skutecznych interwencji. Na wyższą ocenę zasłużyli także Browar, Paweł i Kamil. Kolejny mecz Playareny odbędzie się najprawdopodobniej w następną sobotę.

Playarena, 1 liga Wrocław, 3 kolejka
6. października 2012, 10:30 - Wrocław, ul. Skwierzyńska

TRO MEDIA Sparta Wrocław - Grunwald Wrocław 5:9 (1:4)

1:4, 40 min - Tomasz Sternal (Karol Kwapisiewicz)
2:5, 45 min - Paweł Długosz (Marek Masiewicz)
3:5, 49 min - Karol Kwapisiewicz (Paweł Długosz)
4:6, 56 min - Bartosz Browarczyk (Paweł Długosz)
5:7, 68 min - Tomasz Sternal (Kamil Hajne)

TRO MEDIA Sparta Wrocław: Jacek Jurgawka (7.5) - Maciej Drej (6.5), Damian Musiałek (6.5), Kamil Hajne (7.0), Marek Masiewicz (6.5) - Bartosz Browarczyk (7.0), Paweł Długosz (7.0), Karol Kwapisiewicz (6.5), Tomasz Sternal (6.5).

Pozostali zawodnicy: Łukasz Zajm, Adam Malach, Grzegorz Hotała.

Liczba w nawiasie oznacza subiektywną ocenę występu danego zawodnika w meczu. Skala ocen tak jak w grze Football Manager. Ocena wyjściowa to 6.0.