Przygnębiająca porażka

Dodany: Wyświetleń: 549 Komentarzy: 0

Niestety odnieśliśmy pierwszą porażkę w sezonie. Stało się to za sprawą drużyny Selmętu...

Przed meczem można było spodziewać się iż będziemy mieli problemy w tym meczu. Przystąpiliśmy od pierwszego gwizdka bez bramkarza. W pierwszej połowie bronił Murawski Dawid, a w drugiej Kottlenga Sebastian.

Zabrakło w tym meczu również Grzegorczyka, Brulińskiego, Sulewskiego, Wesołowskiego czyli w większości podstawowych zawodników zespołu.

Po kilku minutach przegrywaliśmy 2:0 jednak udało nam się wyjść po kilku świetnych akcjach na prowadzenie 5:2. Na przerwę schodzliśmy jednak przy remisie 5:5.

Druga połowa to zdecydowana przewaga Selmętu. Po stracie dwóch bramek kompletnie przestaliśmy grać. W obronie zostawał jeden lub dwóch zawodników. Krótko mówiąc chęci do gry odeszły.

AC Selmęt Ełk 17:8 OKS KOLEJORZ