Trzy punkty nasze!

Dodany: Wyświetleń: 570 Komentarzy: 0

Po meczu z Krystalem kolejne trzy punkty lądują na naszym koncie. Tym razem również obyło się bez zbędnych problemów i odnieśliśmy okazałe zwycięstwo 26:5.

Jeszcze wczoraj nie wiedziliśmy w jakim składzie wyjdziemy na ten mecz jednak prawie wszyscy zawodnicy byli w stanie stawić się na dzisiejsze spotkanie.

Mecz zaczęliśmy od mocnego uderzenia. Już po minucie i dwóch akcjach prowadziliśmy dwiema bramkami. Do wyniku 11:0 wszystko wyglądało bardzo dobrze jednak potem zwolniliśmy tempo i zaczęła się tzw. "zabawa". Na przerwę schodziliśmy prowadząc 12:5.

Druga połowa to deklasacja naszej drużyny. Strzeliliśmy 14 bramek i zagraliśmy na zero z tyłu. Mogłobyć dużo więcej jednak postawiliśmy na gre piłką nawet w sytuacji gdy można było zdobyć pewną bramkę.

Był to drugi i ostatni mecz w tym sezonie z drużyną Krystal Team. Dziękujemy więc za te dwa mecze i walkę do końca pomimo złego wyniku. Życzymy powodzenia w następnych meczach.

Po tym spotkaniu w klasyfikacji króla strzelców zrównali się bramkami i zarazem umocnili się na czele stawki Sulewski Mateusz i Topczewski Michał mając po 19 goli. Na 5 miejsce wskoczył Bruliński Kamil z 7 golami. Jeśli chodzi o tytuły zawodnika meczu to Kamil zajmuje aktualnie pierwsze miejsce z dwoma takimi wyróżnieniami. Na tę chwilę klasyfikacja najlepszego zawodnika (brane są pod uwagę wszystkie mecze) pierwsze pięć miejsc należy do zawodników naszej drużyny. Oby tak dalej!

OKS KOLEJORZ 26:5 Krystal Team