Świetny początek!

Dodany: Wyświetleń: 570 Komentarzy: 0

Zanotowaliśmy świetny początek sezonu 2013/14! Już w pierwszym meczu pokonaliśmy mistrza ubiegłego sezonu The Eagles mimo iż mecz nie układał się po naszej myśli...

Był to nasz trzeci mecz z drużyną The Eagles. W poprzednich meczach zbieraliśmy ostre lanie jednak tym razem nasz skład był juz o wiele lepszy.

Samobój - 1

Pierwsze minuty były bardzo nerwowe w obu drużynach jednak to The Eagles miało minimalną przewagę. Pierwszą bramkę na 1:0 strzeliliśmy jednak my po strzale Topczewskiego. Jednak później gra nie wyglądała już tak różowo. Popełnialiśmy dużo własnych błędów. Rywale najpierw trafili w poprzeczkę, chwilę później po rzucie karnym wyrównali. W kilka minut zdobyli 3 bramki i prowadzili do przerwy 4:1.

Po przerwie szybko zdobyli bramkę na 5:1. Gdy wydawało się, że jest już po wszystkim ruszyliśmy do ataku i zaczęliśmy w byłskawicznym tępie odrabiać straty. Bardzo duży udział przy wszystkich bramkach mieli Bruliński i Wesołowski, którzy świetnie rozprowadzali piłki. Po strzeleniu bramki na 8:5 graliśmy spokojnie piłką by nie wypuścić 3 punktów z kieszeni.

Dobry początek, jednak długa droga przed nami i na pewno nie spoczeniemy na laurach.

Skład: Długołęcki, Murawski, Garlicki, Grzegorczyk, Sulewski, Topczewski, Bruliński, Wesołowski

Nieobecni: Święconek, Kottlenga, Wiśniewski, Skalski