Jak to do tej pory nam idzie...

Witam wszystkich zawodników oraz kibiców naszej Havany;)
W skrócie chciałbym przybliżyć relacje z naszych meczy w 1 lidze a było ich 6.

J.D.P 5-32 HAVANA

Mecz ten był naszym pierwszym w 1 lidze i wielu z naszych zawodników było ciekawych tego co zaprezentujemy.
Pierwsze minuty były wymianą ciosów z obu stron lecz wynik był na korzyść naszego zespołu o ile dobrze pamiętam wynik po 11 minutach widniał 5-1.
Dalsze akcje meczu były wyraźnie pod nasze dyktando i po pierwszej połowie schodzilismy z wynikiem 9-3 na przerwe.
Druga połowa to zdecydowanie gra na jedną bramke. Wspaniale poskładane akcje i znakomite obrony naszego kapitana Morka przyczyniły się że nasz zespół zwyciężył w tym meczu aż 32-5  ;)

Jeziorak Józefowo 2-8 HAVANA

Na ten mecz pojechaliśmy w znacznie osłabionym składzie lecz nasi zawodnicy pokazali że walka do końca się opłaca pomimo że przegrywaliśmy w pierwszej polowie 2-1.
Druga połowa to zdecydowane ataki naszego zespołu co skutkuje wynikiem 2-8 i wyjeżdzamy z grębocina z kompletem 3pkt.

Naprzód Harcerska 8-6 HAVANA

Niestety ten mecz to nasza pierwsza porażka w rozgrywkach playareny. Mimo, że nasz zespół walczył do ostatnich sekund szczeście tego dnia było po stronie rywali którzy strzelali bramki tylko z kontrataków. Po porażce nasz zespół bardzo chce się zrewanżować drużynie z harcerskiej na własnym terenie ; )

Pro Laps 7-24 Havana

Mecz nazwany DERBAMI, gdyż oba zespoły się znają i każdy wiedział na co stać drugi zespół. Cały mecz to zdecydowana przewaga HAVANY i wynik kończy się stosunkiem 24-7 dla naszego zespołu.

Havana 8-7 Króllewscy

Mecz, który był zdecydowanie najbardziej emocjonującym meczem jaki stoczył nasz zespół. Ładna gra naszych rywali i walka do końca naszego zespołu dał wiele emocji i stresu obu zespołom. Oby więcej takich meczy !

Havana 17-4 Sparta Toruń

Kolejny mecz nazwany małymi Derbami , gdyż mecze Havany oraz Sparty były zawsze bardzo ekscytujące. Zespół Sparty przybył na nasze boisko w znacznie osłabionym składzie i po 1 połowie wynik był 13-0 dla HAVANY.
W drugiej połowie zespół ze sparty ożywił się dzięki przybyciu ich najlepszego zawodnika Radosława Malarskiego. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 17-4 dla Havany ;)