Podsumowanie lutego

Dodany: Wyświetleń: 183 Komentarzy: 0

Za nami kolejny miesiąc ligowych zmagań, a więc tradycyjnie już, czas na podsumowanie wydarzeń, które miały miejsce w Lutym.

Drugi miesiąc nowego roku, był troszkę lepszy od poprzedniego pod względem aktywności, jednak nie jest to szczyt naszych możliwości. Oczywiście nie obyło się bez zmian kadrowych, co w tym sezonie jest prawdziwą zmorą naszego klubu, ponieważ poza kilkoma zawodnikami nie możemy ustabilizować składu.

Liga Nike Playarena

W minionym miesiącu rozegraliśmy dwa spotkania w ramach lubińskich rozgrywek, a mianowicie zmierzyliśmy się z superbeniaminkiem, czyli Łechtą Calcio oraz z Ekipą z Tipą. Pierwsze z tych spotkań toczyło się w miare wyrównanie, ale niestety tylko do przerwy, ponieważ w drugiej połowie dostaliśmy prawdziwą lekcję gry w piłkę od zawodników Łechty i przegraliśmy 14:3. Relację z tego spotkania przeczytacie tutaj. W drugim spotkaniu rozegranym przez nas zespół, w osłabionym składzie pokonujemy po zaciętym meczu Ekipe z Tipa 6:5, a największym wygranym w tym meczu okazał się nasz charakter i wola zwycięstwa. Relacja z tego meczu znajduje się tutaj. Z rozegranych spotkań jesteśmy w miarę zadowoleni, ponieważ zdobycz punktowa z Ekipą, na pewno będzie bezcenna w walce o półfinały Mistrzostw Polski Ligi Nike PLayarena.

Transfery

W minionym miesiącu z naszego klubu ubyło czterech zawodników, a kontrakt podpisał tylko jeden. Ruch transferowy rozpoczął się od przyjścia do zespołu Piotra Żukiewicza, czyli jednego z najlepszych i najbardziej cenionych bramkarzy w naszej lidze. Na pewno jest dla nas dużym wzmocnieniem. Z klubu natomiast odszedł Adi, nasz dotychczasowy bramkarz, który poszedł do Plantatora, twierdząc, że chce pograć dla zabawy. Z klubu, decyzją członków zarządu zostali usunięci Czarek i Przemek ze względu na słabą frekwencję na meczach ligowych. Ostatnią osobą, która opuściła klub jest Piotr Dydyna, który postanowił zrobić sobie przerwę od rozgrywek. Mamy nadzieję, że w następnym miesiącu ustabilizujemy już kadrę, która dogra sezon do końca, bez zmian w składzie.

PRO TV

Ostatnimi czasy w naszej telewizji klubowej nic się nie działo, głównie ze względu na brak czasu, oraz problemy ze sprzętem do nagrywania. Kiedy się z nimi uporaliśmy, to od razu ruszyliśmy z nagraniami, i już nie długo ukaże się kolejny odcinek magazynu PRO Piwko, w którym gościem specjalnym jest fanatyk oraz przyjaciel drużyny - Maciej Pociecha znany jako Pociążek. Ponadto mamy zamiar wznowić nagrywanie relacji meczowych, a więc sprawdzajcie na bierząco nasz kanał na YT!

To wszystko, jeśli chodzi o luty. Miniony miesiąc nie był stracony dla zespołu, ale także nie zachwycił, mamy nadzieję, że z każdym miesiącem będziemy grać coraz więcej, i zasypywać was dużą ilością materiałów! PRO!