Ligowe

Podsumowanie Weekendu

Drugi tydzień października za nami. Małymi krokami zbliżamy się do połowy rundy jesiennej, która jest niezwykle ciekawa i wyrównana. W 1 lidze trwa nieustanna walka o miejsce na szycie, którego jak do tej pory nikt nie potrafi zająć na dłużej. Na zapleczu ekstraklasy wykrystalizował się nam zdecydowany lider,  który jak do tej pory pokonał wszystkich przeciwników na swojej drodze. Jednak za jego plecami trwa zacięty i wyrównany pościg o objęcie lidera.

Hity dla Gospodarzy

7. kolejka w 1 lidze obrodziła nam w aż 2 hitowe spotkania. W obu przypadkach zwycięstwa przypadły gospodarzom tych meczów. Mało gościnna okazała się drużyna Rivii, która pokonała skarżące się tego dnia na problemy ze składem FC Cannabinos różnicą 6 bramek. Zwycięstwo pozwoliło Rivii umocnić się na pozycji v-lidera i odskoczyć przeciwnikowi na 3 punkty. W kolejnym hitowym meczu Husaria podejmowała lidera rozgrywek – wnk. Po zaciętej walce zawodnicy Husarii pokonali wnk, czym przyczynili się do jeszcze większego ścisku w czołówce tabeli.

1 Liga

Husaria 7:5 wnk!!

Szybcy i Wściekli 14:10 FC Copacabana

Rivia 13:7 FC Cannabinos

UP United 3:10 SpaceVsabers

Niekwestionowany Lider

W miniony weekend swoje 4 spotkanie rozgrywała Klima. Tym razem przyszło im się zmierzyć z 4. drużyną poprzedniego sezonu – TPS Pabianice. Klima nie zostawiła na przeciwniku suchej nitki i rozgromiła go wynikiem 17:3. Wyniki Klimy pokazują, że kluczem do sukcesu w 2 lidze jest doświadczenie i solidna gra w obronie. Średnia wieku zawodników Klimy jest najwyższa w całych rozgrywkach, ale oprócz tego mogą pochwalić się najmniejszą liczbą straconych bramek w obu ligach.

2 Liga

Młode Wilki 15:9 Wataha 18’

Klima 17:3 TPS Pabianice

Ulani Club 13:5 FA Team

Puchar Pabianic

W międzyczasie swoje spotkanie w Pucharze Miasta rozegrały drużyny z Grupy C – Gypsy Brothers i Stary Wstał. Wyrównane spotkanie, w którym bój toczył się do ostatniej minuty zakończyło się wynikiem 6:5 na korzyść Cyganów.