Ligowe

Leśni dali mistrzom szkołę gry - podsumowanie 14. kolejki 1 ligi

Nikt się nie spodziewał tego, co w ten weekend czeka nas w dwóch hitach bielskiech rozgrywek Playarena. Lej mi pół podejmowało w jednym z nich Wilki, a w drugim Centrum grało z Leśnymi i wyniki obu tych spotkań okazały się dużym zaskoczeniem.

Lej mi pół po zaciętej walce pokonało Wilki Południa 4:3 i dzięki temu wskoczyło na 10. pozycję, a Wilki spadły na 7. Co ważne obie ekipy maja zaległe spotkania z 3. kolejki, więc jeśli zdobędą w nich komplet punktów, to nadal będą w czołówce i w walce o mistrzostwo. W drugim hicie Centrum Old podejmowało Leśny Klub Sportowy i wiadomo było, że jedni za drugimi średnio przepadają. Widowisko było jednak na najwyższym poziomie. Co prawda Leśni gromili mistrzów po pierwszej połowie, wygrywając 5:0, ale po przerwie Centrum zaczęło odrabiać straty i zrobił się naprawdę zacięty mecz. 3 bramki, jakie udało się zdobyć "Piekarni", to jednak za mało, gdyż Leśni na 5 trafieniach nie poprzestali i niespodziewanie wygrali całe spotkanie 8:3, zwyciężając tym samym po raz pierwszy w historii z wciąż aktualnymi mistrzami rozgrywek.