Fortuna Puchar Polski
Dodany: Komentarzy: 1

Finał Puchar Bydgoszczy za nami

W piątek (16 czerwca) odbył się finał Pucharu Bydgoszczy. Na boisku spotkało się dwóch poważnych kandydatów do tytułu. Beds.pl oraz Opławiec Bydgoszcz. Oba zespoły nie wystawiły najsilniejszych składów, ale mimo to można było spodziewać się ogromnych emocji.

W pierwszej połowie zespoły wymieniały cios za cios, a nieznaczną przewagę uzyskał Opławiec. Smoki z Opławca nie były jednak w stanie tego wykorzystać i w efekcie schodziły na przerwę przy wyniku 2:2. Druga połowa zapowiadała się więc ciekawie. Drużyna Beds.pl. nie miała zamiaru oddać zwycięstwa i na drugą połowę wyszła zmotywowana. Rafał Werbski, będący po raz kolejny w dobrej formie, rozgrywał akcje zespołu, przesuwając się coraz częściej w pole karne Opławca. Drużyna, która w pierwszej połowie starała się dominować, w drugiej już praktycznie nie istniała. Drużyna Bedsów zaczęła bawić się piłką, posyłając ją co kilka minut do siatki. W efekcie obrońca tytułu wygrał aż 17:4 i to on będzie reprezentował Bydgoszcz w turnieju finałowym Fortuna Pucharu Polski Playarena.