Playarena
Dodany: Komentarzy: 11

Specjalna oferta R-GOL.com dla zawodników Playarena

Od ponad roku każdy zawodnik Playarena może korzystać z 7-procentowego rabatu w sklepie piłkarskim R-GOL.com. Aby otrzymać zniżkę, przy składaniu zamówienia wystarczy podać kod rabatowy. Jaki? W związku z tym, że rozpoczęliśmy właśnie nowy rok, przez kilka najbliższych miesięcy hasło promocyjne będzie brzmieć: PLAYARENA2018.
 

Promocja dla zawodników Playarena

Sklep piłkarski R-GOL.com współpracuje z nami od 2016 roku, gdy został głównym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej. Ponad rok temu otworzył się także na pozostałych zawodników Playarena. Każdy gracz naszych rozgrywek może bowiem korzystać na okrągło z 7-procentowej zniżki na wszystkie produkty dostępne na R-GOL.com.


 

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z 7-procentowej zniżki dla zawodników Playarena:Promocja trwa do odwołania. Udanych zakupów!

 

powrót do listy

Komentarze

vasko petresko
+
1
/
-
0
7 miesiące/ęcy temu

vasko petresko
+
0
/
-
0
7 miesiące/ęcy temu

Łukasz Piwnicki
+
3
/
-
0
11 miesiące/ęcy temu

Kamil, kod WINTERTOTO ważny jest do końca lutego (na początku lutego nie działał przez kilka dni, ale błąd został naprawiony). Od marca obowiązywać będzie inny kod, o czym poinformujemy w oddzielnym artykule.

Łukasz Piwnicki
+
2
/
-
0
11 miesiące/ęcy temu

Nikogo nie zmuszamy do robienia zakupów na stronie naszego partnera, ale jesteśmy przekonani, że jeżeli planujecie w najbliższym czasie kupić jakiś sprzęt piłkarski, to warto to zrobić na R-GOL.com. Dlaczego? Oto 10 przykładowych powodów: 1. Podając przy zakupie kod rabatowy WINTERTOTO, otrzymujesz 7% zniżki na wszystkie produkty. 2. Dostawa jest gratis już od 99 zł w 24h. 3. Rewelacyjna obsługa klienta. 4. Pracują tam fantastyczni ludzie, którzy na co dzień grają w piłkę i piłką oddychają, czyli tacy jak my. 5. Żadna inna firma nie ma na R-GOL.com lepszej zniżki niż Playarena. 6. Kupując na R-GOL.com, realnie wspierasz projekt Playarena. Dlaczego? Bo część pieniędzy z każdego zamówienia przeznaczana jest na rozwój reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej, której R-GOL.com jest oficjalnym sponsorem. 7. Na R-GOL.com możesz się zapisać do programu lojalnościowego, w ramach którego zdobyte punkty wymienisz na nagrody: https://www.r-gol.com/gift/all 8. Kupując buty, za każdym razem otrzymujesz od R-GOL.com upominek. 9. Im większy zakup, tym większy rabat. Kupując od 5 do 9 sztuk, otrzymasz na R-GOL.com 3%, od 10 do 19 sztuk 5%, a od 20 sztuk wzwyż 10% zniżki. 10. Każdy zarejestrowany użytkownik na R-GOL.com może skorzystać z urodzinowej 10-procentowej zniżki, którą otrzyma w dniu swoich urodzin.

Kamil Kowalski
+
0
/
-
0
12 miesiące/ęcy temu

Mi kod nie działa nie wiem czemu

Mateusz Przeniczny
+
2
/
-
0
około 1 rok temu

@Przemysław Skrzypa: kod rabatowy "Wintertoto" jest ważny do zakończenia rundy Wintertoto, a więc do końca lutego.

Mateusz Nurkiewicz
+
6
/
-
5
około 1 rok temu

Ja kupuję w Soccer Pointcie w Warszawie i jestem mega zadowolony z jakości produktów, a także cen. Wciąż czekam na typowy sklep Playareny, bo to 7% to jakiś żart jest.

Maciek Janowski
+
1
/
-
2
około 1 rok temu

No no, taka okazja, chyba jakieś hurtowe zakupy się szykują :P

Przemysław Skrzypczyński
+
1
/
-
1
około 1 rok temu

Fakt fakt biednie ;)

Przemysław Skrzypa
+
0
/
-
1
około 1 rok temu

Hehe. Lepsze 7% niż 0 chociaż to faktycznie groszowe sprawy. A tak swoją drogą to do kiedy mamy ważny kod? Bo Pan na obsłudze klienta powiedział że musi być podane a ja się nie doczytałem tego tutaj

Marcin Czarnecki
+
18
/
-
3
około 1 rok temu

Ja bym się wstydził oferować takie zniżki... ;)

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj

Znalazłeś błąd?