Newsy ligowe
Dodany: Komentarzy: 8

Reorganizacja ligi - 1 i 2 liga

Z 1 ligi spadł zespół Homies Szczecin. Drużyna ta nie rozegrała żadnego meczu, nie było też odzewu od jej kapitana. Druga ekipa, która nie rozegrała meczu to Naleśniki z Budyniem, jednak ich kapitan zadeklarował, że niedługo zaczną grać. Dlatego zostają w tej klasie rozgrywkowej.

Z 2 ligi do 1 awansowały dwie najlepsze drużyny, ponieważ w 1 lidze były 23 zespoły, więc brakowało jednej, a jedna została zbanowana.

Awans o klasę wyżej uzyskały Valhalla Szczecin i Fc Manki i od dzisiaj mogą już rozgrywać mecze w 1 lidze.

W 2 lidze było sześć drużyn, które nie rozegrały w tym sezonie meczu. Ich kapitanowie również nie odpowiadali na wiadomości prywatne. W związku z tym wszystkie te ekipy zostały zbanowane i przesunięte do najniżej 5 ligi. Mowa o zespołach: Ptaki Latają Kluczem, Verona Szczecin, Wyspiarze Świnoujście, Portowcy, FC Stoki i Sedina.

Za pomoc w reorganizacji ligi bardzo dziękuje Ambasadorowi Szczecina - Łukaszowi Smoczykowi. Kolejne przesunięcia między ligami zostaną opisane w następnym newsie.

powrót do listy

Komentarze

Mariusz Modliński
+
0
/
-
0
ponad 7 lata temu

A co robi druzyna Homies w pierwszej lidze? Bedzie 25 zespolow?

Jaroslaw Dylag
+
0
/
-
0
ponad 7 lata temu

Witam, jestem zainteresowany jak sie rozwija wasza liga siatkonogi. Ile macie drużyn. Wiele lat temu przed wyjazdem za granice promowałem ten sport, malo kto wie ze istnieje federacja miedzynarodowa do ktorej nalezy m.in Polska. Najlepsze druzyny to czesi szwajcazy francuzi i slowacy sa tez amerykanie , hiszpanie. W przyszlym roku jestesmy zaproszeni do FC Barcelona ktorej zawodnicy promuja te dyscypline w kataloni( jest rowniez ich federacja)Sa rozgrywane mistrzostwa świata i europy. Bylem niedawno na konferencji zalozycielskiej w Szwajcarii i widze ze dyscyplina ma sie coraz lepiej zacznijcie grac i spróbujcie wziac udzial w mistrzostwach Polski jesli chcecie dam wam namiary na szefów tej dyscypliny w Polsce. ja w chwili obecnej jestem obecny za Anglie gdzie organizuje reprezentacje. Zapraszam na nasza strone ktora bedzie zmieniała nazwe i wygląd. Jest to zwiazane z tym ze nasza dyscyplina , zmieniła nazwę na FUTNET www.englishnetsoccer.org Pozdrawiam Jarek

Łukasz Zajm
+
0
/
-
0
ponad 7 lata temu

2 liga chwilo będzie liczyła 25 drużyn, ponieważ Ptaki Latają Kluczem nie zostaną jednak zbanowani, bo pokazali że mieli już niedługo zagrać mecz. Z czasem zrobi się tam jednak 24 zespoły.

Łukasz Zajm
+
0
/
-
0
ponad 7 lata temu

Pousuwałem trochę spotkań, które się wzajemnie z wiadomych względów wykluczały, a także starych, które nie zostały rozegrane.

Łukasz Zajm
+
0
/
-
0
ponad 7 lata temu

Do Krzyśka: jeżeli mieliście umówiony mecz z drużyną, która gra teraz w innej lidze, to mogą spokojnie taki mecz anulować, wystarczy napisać.

Krzysztof Kozioł
+
0
/
-
0
ponad 7 lata temu

mam nadzieję, że to już koniec reorganizacji, bo mamy troszkę meczów poumawianych, i z meczów o pkty zrobiły się nam mecze towarzyskie :)

Adrian Skorb
+
0
/
-
0
ponad 7 lata temu

dziękujemy bardzo za wprowadzenie do 2 ligi:) Pozdrawiam:)

Michał Wiaderek
+
0
/
-
0
ponad 7 lata temu

;-)

Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj

Znalazłeś błąd?