Ligowe
Dodany: Komentarzy: 5

Sieradz: W Lany Poniedziałek zagrali pierwszy raz w sezonie

W poniedziałek wielkanocny o godz. 18:30 miał miejsce pojedynek zespołów, które w tym sezonie nie miały jeszcze okazji rozegrać meczu w sieradzkiej Lidze Nike Playarena. Mowa o ekipie Rafała Boczkowskiego, czyli Sieradz Team oraz nowo powstałej drużynie Igora Blue RM Husaria.

Mecz rozpoczął sie w przepięknej aurze słonecznego i pięknego poniedziałkowego Dyngusa. Zespół Sieradz Team delegował do gry następujących graczy: Rafał Boczkowski, Witek Olejnik, Bartosz Choczaj, Adam Szerer, Jakub Łuś i Mikołaj Madajski, natomiast absolutny debiutant naszych rozgrywek, czyli zespół RM Husaria, który powstał kilka dni temu, wystąpił w składzie: Igor Blue, Michał Wulkiewicz, Dominik Szóstak, Jędrzej Brzeziński i Jakub Antczak.

Na początku spotkania widoczne było doświadczenie zespołu Rafała Boczkowskiego, który szturmował bramkę RM Husaria, jednak wspaniałe kontry wyprowadzane przez beniaminka spowodowały, że do przerwy mieliśmy wynik 3:3. Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza, czyli od nacisków zespołu Sieradz Team, lecz ekipa Igora Blue znów znakomicie kontrowała, całkowicie podcinając skrzydła Rafałowi i spółce, dzięki czemu mecz zakończył sie wynikiem 8:5 dla RM Husaria.

Sieradz Team - RM Husaria 5:8 (3:3)